Історія компанії

 

ПРАТ СК «Страхові гарантії» здійснює свою діяльність у вигляді добровільних та обов'язкових видів страхування з 1995 року. У 2008 р. компанія пройшла реорганізацію, змінила юридичну адресу та реквізити, отримала нові безстрокові ліцензії на страхування. Статутний капітал компанії станом на 13.08.2010 р. становить 50 млн. грн. Ключові показники компанії за весь цей час переконливо підтверджують її ефективний розвиток, що говорить не тільки про стабільний розвиток компанії, а й про високий ступінь довіри наших клієнтів.

Ми пропонуємо найкращі рішення страхового захисту ваших майнових інтересів і постійно розширюємо спектр страхових послуг. На сьогоднішній день ПРАТ СК «Страхові гарантії» пропонує близько 15 страхових продуктів та має ефективні партнерські відносини з провідними страхувальними та перестрахувальними брокерами, внутрішнього страхового ринку. За довгі роки роботи на ринку страхових послуг України, компанія сформувала збалансований страховий портфель, який дозволяє своєчасно та в повному обсязі виплачувати страхове відшкодування партнерам-страхувальникам.

Збільшення розмірів Статутного Капіталу, страхових резервів та фактичного запасу платоспроможності - виразні показники динамічного розвитку ПРАТ СК «Страхові гарантії ».

Ми завжди відстоюємо інтереси кожного свого клієнта, про це свідчать численні страхові виплати та довіра клієнтів, багато з яких довіряють свій захист ПРАТ СК «Страхові гарантії». Команда професіоналів страховиків, врегулювання збитків, юристів визначає можливість надання комплексного рішення для забезпечення страхових гарантій клієнта: від укладання договорів страхування, їх супроводження до виконання зобов'язань по ньому.