Страхування від нещасного випадку

Більшість людей не вірять в те, що з ними може трапитися щось не добре до тих пір, поки це не трапляється. Високий рівень професійного та побутового травматизму доводить необхідність страхування від нещасного випадку. Захистити себе та свою родину від непередбачуваних фінансових витрат, пов'язаних з нещасним випадком, допоможе вам ПРАТ Страхова компанія «Страхові гарантії».

Головна мета страхування - це забезпечення страхового захисту на випадок втрати здоров'я або смерті застрахованої особи.

Страхування від нещасного випадку включає страхування майнового інтересу, пов'язаного з життям, здоров'ям та працездатністю застрахованих осіб. Наша страхова компанія забезпечує виплати страхових відшкодувань особам, які постраждали у результаті нещасного випадку. Страховим ризиком за даним видом страхування є:

- смерть застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;

- отримання інвалідності застрахованої особи в наслідок нещасного випадку;

- травма або пошкодження внутрішніх органів та частин тіла в наслідок нещасного випадку;

- тимчасова втрата працездатності застрахованої особи в наслідок нещасного випадку.

Страховий захист за договором діє 24 години. Договори страхування можуть укладатися на період від 7 днів до 1 року з юридичними та фізичними особами. Страхові тарифи залежать від професії, виду і роду діяльності, віку застрахованої особи, строку укладання договору страхування. Страхова сума визначається та обговорюється з клієнтом індивідуально за кожним договором страхування і повинна покривати витрати клієнтів, пов'язані зі страховими ризиками.

Наші програми забезпечують впевненість у завтрашньому дні, а також сприяють врегулюванню всіх питань, що виникають внаслідок нещасних випадків:

- учнів;

- студентів;

- спортсменів;

- трудящих різних галузей;

- індивідуальні програми для фізичних та юридичних осіб.